S├║hlas├şm so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov na marketingov├ę ├║─Źely.

Spolo─Źnos┼ą Arisan, s. r.o. je opr├ívnen├í sprac├║va┼ą moje osobn├ę ├║daje vyplnen├ę v kontaktnom formul├íri na ├║─Źely spracovania mojej po┼żiadavky, rovnako tak na informovanie o legislat├şvnych zmen├ích v oblasti ├║─Źtovn├şctva a dan├ş formou e-mail newslettera a tie┼ż na zasielanie ponuky ├║─Źtovn├Żch slu┼żieb prostredn├şctvom e-mail newslettera. Obozn├ímil (a) som sa s inform├íciami v sekcii ÔÇťGDPR ÔÇô Ochrana osobn├Żch ├║dajovÔÇŁ

 

ÔÇťGDPR ÔÇô Ochrana osobn├Żch ├║dajovÔÇŁ

Arisan s. r.o.

  1. ├Ü─Źel sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov.

V s├║vislosti s dod├ívkou na┼íich slu┼żieb a produktov sme opr├ívnen├ş sprac├║va┼ą Va┼íe osobn├ę ├║daje na z├íklade zmluvn├ęho vz┼ąahu bez V├í┼ího s├║hlasu.

Osobn├ę ├║daje z├şskan├ę od V├ís vyplnen├şm kontaktn├ęho formul├íra s├║ ur─Źen├ę na ├║─Źely predzmluvn├Żch vz┼ąahov (napr. ┼żiados┼ą o cenov├║ ponuku, ┼żiados┼ą o bli┼ż┼íiu ┼ípecifik├íciu poskytovan├Żch slu┼żieb, inform├ícia o produkte) a sme opr├ívnen├ş sprac├║va┼ą ich bez V├í┼ího s├║hlasu.

  1. Okruh dotknut├Żch os├┤b.

Fyzick├ę osoby ÔÇô ┼żiadatelia o inform├íciu, klienti a zmluvn├í strana.

  1. Zoznam osobn├Żch ├║dajov.

meno, priezvisko, titul, e-mailov├Ż a telefonick├Ż kontakt, ├║daje t├Żkaj├║ce sa predmetu zmluvy.

  1. Pr├ívny z├íklad sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov.
  • 13 ods. 1 p├şsm. b) z├íkona ─Ź. 18/2018 Z.z. o ochrane osobn├Żch ├║dajov a o zmene a doplnen├ş niektor├Żch z├íkonov.
  1. Lehoty na vymazanie osobn├Żch ├║dajov.

Osobn├ę ├║daje bud├║ uschovan├ę po dobu 5 rokov.

Osobn├ę ├║daje z├şskan├ę vyplnen├şm kontaktn├ęho formul├íra na ├║─Źely predzmluvn├Żch vz┼ąahov sa sprac├║vaj├║ v├Żhradne po dobu 1 roka a ak ned├┤jde k uzatvoreniu zmluvy, ├║daje bud├║ zo syst├ęmu vymazan├ę.

  1. Dotknut├ę osoby, o ktor├Żch s├║ sprac├║van├ę osobn├ę ├║daje pre konkr├ętne vymedzen├ę ├║─Źely, si m├┤┼żu uplatni┼ą nasledovn├ę pr├íva.

Pr├ívo po┼żadova┼ą pr├şstup k svojim osobn├Żm ├║dajom ÔÇô Pr├ívo na opravu osobn├Żch ├║dajov ÔÇô Pr├ívo na vymazanie osobn├Żch ├║dajov ÔÇô Pr├ívo na obmedzenie sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov ÔÇô Pr├ívo namieta┼ą proti sprac├║vaniu osobn├Żch ├║dajov ÔÇô Pr├ívo na prenos svojich osobn├Żch ├║dajov ÔÇô Pr├ívo poda┼ą s┼ąa┼żnos┼ą dozorn├ęmu org├ínu, t.j. ├Üradu na ochranu osobn├Żch ├║dajov SR.

Vo─Źi prev├ídzkovate─żovi si dotknut├í osoba m├┤┼że svoje pr├íva uplatni┼ą prostredn├şctvom p├şsomnej ┼żiadosti alebo elektronick├Żmi prostriedkami. V pr├şpade, ┼że dotknut├í osoba po┼żiada o ├║stne poskytnutie inform├íci├ş, inform├ície sa m├┤┼żu takto poskytn├║┼ą za predpokladu, ┼że dotknut├í osoba preuk├ízala svoju toto┼żnos┼ą.

Arisan s. r.o. prijala v┼íetky primeran├ę person├ílne, organiza─Źn├ę a technick├ę opatrenia za ├║─Źelom maxim├ílnej ochrany Va┼íich osobn├Żch ├║dajov s cie─żom v ─Źo najv├Ą─Ź┼íej miere zn├ş┼żi┼ą riziko ich zneu┼żitia. V zmysle na┼íej povinnosti vypl├Żvaj├║cej z ─Źl├ínku 34 Nariadenia V├ím ako dotknut├Żm osob├ím oznamujeme, ┼że ak nastane situ├ícia, ┼że ako prev├ídzkovate─ż poru┼í├şme ochranu Va┼íich osobn├Żch ├║dajov sp├┤sobom, ktor├Ż pravdepodobne povedie k vysok├ęmu riziku pre pr├íva a slobody fyzick├Żch os├┤b, bez zbyto─Źn├ęho odkladu V├ím t├║to skuto─Źnos┼ą ozn├ímime.

Ak m├íte ak├║ko─żvek ot├ízku oh─żadne sprac├║vania Va┼íich osobn├Żch ├║dajov, vr├ítane uplatnenia vy┼í┼íie uveden├Żch pr├ív, m├┤┼żete sa na n├ís obr├íti┼ą :┬á info@arisan.sk

V┼íetky va┼íe podnety a s┼ąa┼żnosti riadne prever├şme a za┼íleme V├ím vyjadrenie.

Ak nie ste spokojn├Ż s na┼íou odpove─Ćou, alebo sa domnievate, ┼że va┼íe osobn├ę ├║daje sprac├║vame nespravodlivo alebo nez├íkonne, m├┤┼żete poda┼ą s┼ąa┼żnos┼ą na dozorn├Ż org├ín, ktor├Żm je ├Ürad na ochranu osobn├Żch ├║dajov Slovenskej republiky.